آموزش آنلاین اصول رانندگی خصوصی

دوگانه سوز کردن خودروهای شخصی

دوگانه سوز کردن ماشین

دوگانه سوز کردن خودروهای شخصی

رانندگان با چه هزینه ای و چگونه میتوانند خودروهای خود را استاندارد دوگانه سوز(CNG) نمایند؟

 با  افزایش نرخ بنزین خیلی از افراد تمایل به دوگانه سوز کردن خودرو های شخصی را دارند، باید توجه کرد  به‌ منظورتامین ایمنی خود و خانواده و همچنین دریافت خدمات و محصولات با کیفیت و قیمت مناسب از مراجعه به مراکز و کارگاه‌های غیرمجاز تبدیل خودرو‌ها خودداری  نمایید

رئیس اتحادیه سوخت‌های جایگزین با اشاره به تقاضاهای مردمی برای گازسوز کردن خودرو‌ها هم‌ زمان با اجرای طرح سهمیه‌ بندی بنزین گفت: متقاضیان برای نام نویسی به سامانه NGVI.IR مراجعه کنند.

با ثبت درخواست روزانه ۳۰ هزار خودرودر سامانه ما سعی خواهیم کرد که حداکثر ظرف مدت ۲ ماه آینده به همه درخواست‌ها رسیدگی کنیم

ایشان افزودن: در مدت یک هفته از طرف این اتحادیه، پیامکی برای متقاضیان ارسال خواهد شد و این افراد می‌توانند از طریق مراجعه به سامانه، نزدیک ترین مرکز مجاز به محل سکونت خود را انتخاب و به آن مراجعه کنند.

وی با اشاره به افزایش گسترده تقاضا برای گازسوز کردن خودرو‌ هم‌ زمان با اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین گفت: اولویت تبدیل خودرو‌ با افرادی است که زودتر در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند.

رئیس اتحادیه سوخت‌های جایگزین با تاکید بر لزوم صبوری متقاضیان افزود: حداکثر تا ۲ ماه آینده به همه متقاضیان گازسوز کردن خودرو‌ها خدمات‌رسانی خواهد شد و مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند.

دوگانه سوز کردن خودروهای شخصی

رئیس اتحادیه با اعلام هزینه تبدیل خودرو‌ها به دوگانه‌سوز با توجه به کیفیت کیت، نوع خودرو و اندازه مخزن به‌صورت میانگین ۲.۵ تا ۴.۵ میلیون تومان خواهد بود و اطمینان دادند این رقم ثابت است و به هیچ وجه در روز‌های آینده شاهد افزایش قیمت تجهیزات و هزینه نصب نخواهیم بود.

اطلاعت کامل در مورد کارت سوخت بنزین

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *